O mnie

Cześć!

Nazywam się Joanna Panicz. Jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Akademii Noszenia Dzieci oraz certyfikowanym instruktorem masażu Shantala Special Care – Baby. Posiadam również kwalifikacje jako instruktor tańca i fitnessu. Swoje doświadczenie taneczne pogłębiam od 2003 roku, a profesjonalne doradztwo chustowe prowadzę od października 2016 roku.

Chętnie spotkam się z Tobą i Twoim maluszkiem, aby pokazać Wam magię bliskości w chuście bądź nosidle ergonomicznym. Dzięki wspólnej nauce u Was w domu, czy też na warsztatach grupowych w profesjonalnej sali z lustrami odpowiednio przygotuję Was do rozpoczęcia wspaniałej przygody, zwanej chustowaniem <3

Z radością nauczę Cię techniki masażu niemowlęcego, abyście razem z maluszkiem mogli pogłębiać więź poprzez relaksujący dotyk dłoni i skutecznie wspierać rozwój Twojego skarbu oraz wiedzieć, jak koić jego ewentualne problemy brzuszkowe.

A jeśli dodatkowo zażyczysz sobie wzbogacić swoją wiedzę i potrenować umiejętności z zakresu prawidłowej pielęgnacji niemowląt (czyli jak podnosić i nosić dziecko na rękach) – wesprę Cię w Twoich kompetencjach, aby dodatkowo podnieść jakość Twojego rodzicielstwa.

Wspaniale będzie gościć Ciebie podczas wspólnej nauki radosnych choreografii tanecznych w swobodnym, rozluźniającym tańcu w grupie innych chustujących rodziców. Zachustowane Tańce to porządna dawka energii, endorfin i pozytywnych emocji wśród dziecięcego śmiechu i kolorów tęczy na chustach.

Jeśli zechcesz, możemy stworzyć grupę taneczną dla starszych dzieci oraz dorosłych z zakresu teatru tańca współczesnego z elementami baletu, techniki tańca oraz akrobatyką, jak również z tańców parkietowych – salsy, bachaty – czyli latino Zawsze znajdzie się okazja do występu dla szerszej publiczności, wzbogacenia animacjami tanecznymi imprezy plenerowej, czy urodzinowej.

Wystarczy, że zadzwonisz do mnie lub napiszesz

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress