26.06.2018 – Warsztaty chustowe – kieszonka

26.06.2018 – Warsztaty chustowe – kieszonka

WARSZTATY Z ZAKRESU NOSZENIA DZIECI W CHUSTACH I NOSIDŁACH MIĘKKICH – KIESZONKA


Czas:  26 czerwca w godzinach 10:00 – 12:00 UTC+02
Miejsce: Fitness Klub ArkadiaFit ul. Staromiejska 72 (budynek Frajdy 1 piętro), 41-800 Zabrze
Bilety · 70 zł – 120 zł


Serdecznie zapraszam na warsztaty chustowiązania w Zabrzu, które zostaną przeprowadzone w zabrzańskim Klubie „Arkadia Fit”, przy ul. Staromiejskiej 72. Czas trwania ok. 2 h.

Warsztaty przeprowadzi Zachustowana Tancerka – Joanna Panicz (doradca po kursie Akademii Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich (AND)). Prywatnie aktywnie nosząca w chustach i nosidłach miękkich mama, które wprawę i doświadczenie zdobywa już od 3 lat 😉

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które mają już za sobą pierwsze kroki z wiązania dzieci w chustach. Jest to tzw. poziom początkujący rozszerzony.

Wymagana jest więc podstawowa znajomość wiązań kangurek (a przynajmniej zapoznanie się ze schematem wiązań z wcześniejszego spotkania z doradcą, czy też instrukcji/filmów/spotkań towarzyskich chustowych).

Minimalny wiek dzieci to 3 tygodnie.

Na warsztatach będzie można w razie potrzeby trenować, przypomnieć sobie wiązanie lub nauczyć się go od podstaw (w miarę możliwości – całokształt współpracy w grupie i wg zapotrzebowania) na profesjonalnych lalkach treningowych. Docelowo zależy mi, aby na warsztatach rodzic zawiązał kilka razy swojego chuścioszka 🙂
Będzie można skorzystać z chust doradcy, jednakże bardzo proszę o informację o braku chusty w mailu ze zgłoszeniem. Wówczas przygotuję odpowiednią ilość chust treningowych.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA:

Warsztaty zostaną przeprowadzone w małej grupie. Może w nich uczestniczyć maksymalnie 6 rodziców/par rodziców z dziećmi (jeśli drugi rodzic nie będzie mógł uczestniczyć w warsztatach, a czujecie, że potrzebna Wam będzie pomoc przy maluszku zaproście dodatkową osobę do opieki). W przypadku par – nauka/trening będzie się odbywać naprzemiennie, chyba, że dzieci będą bezproblemowo współpracować i nie będą wymagać odrębnej opieki. Wtedy jedna osoba z pary może pracować na lalce, druga z dzieckiem i na zmianę.

Minimalna ilość uczestników, aby warsztaty się odbyły: 3 osoby
(3 osoby, które faktycznie będą się uczyły wiązań). W przypadku, gdy liczba zainteresowanych będzie mniejsza, czyli 2, rozważę zmianę terminu na inny z odpowiednio poinformowaniem zapisanych osób lub zaoferuję zmianę miejsca warsztatów – opłata pozostanie bez zmian.


WAŻNE!

!!! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie opłaty w wysokości 50% ceny warsztatów do max 24 h przed rozpoczęciem warsztatów przelewem na konto bankowe, które zostanie podane w mailu zwrotnym na zgłoszenie (będę prosiła o potwierdzenie dokonania przelewu). !!!

!!! W przypadku, gdy ktoś nie stawi się na warsztaty (niezależnie od sytuacji) – opłata przepada. !!!!

UWAGA! W przypadku, gdyby do 48 h przed nie zebrała się wymagana minimalna ilość uczestników – uiszczone przelewami opłaty zostaną zwrócone w terminie maksymalnie 7 dni roboczych od ogłoszenia odwołania warsztatów.
Istnieje możliwość, aby na swoje miejsce wpuścić inną osobę – wówczas jednak do uczestnika, który chce/musi zrezygnować, należy zorganizowanie takiej osoby i dopilnowanie, aby został zachowany maksymalny termin wpłat oraz uzgodnienie dotyczące wpłat (nie będą w tym przypadku realizowane zwroty przelewów, zatem trzeba będzie rozliczyć się indywidualnie z osobą „zastępującą”).

W przypadku dużego zainteresowania – zostanie utworzona lista rezerwowa i wówczas zorganizuję dodatkowy termin warsztatów. W pozostałych przypadkach kolejne warsztaty odbywać się będą w innych miesiącach, wg zapotrzebowania.


CENNIK:

Koszt warsztatów: 1 osoba = 70 zł
2 osoby (para) = 120 zł.
Udział w 2 warsztatach (np. kangurek i kieszonka, płatne wówczas razem przed 1 warsztatami) = 120 zł

Osoba towarzysząca do opieki – bezpłatnie (tylko w przypadku, gdy nie będzie pary)


ZAPISY:

Aby móc uczestniczyć w warsztatach należy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres e-mail: zachustowanatancerka@gmail.com.
W tytule maila należy napisać „Warsztaty – kangur”.
W treści maila proszę podać dane osób zgłaszających chęć uczestnictwa (imię i nazwisko) oraz imię i wiek dziecka, a także kilka słów odnośnie swoich umiejętności z zakresu wymienionego w temacie warsztatów (krótki opis doświadczenia). W razie, gdyby była potrzeba wypożyczenia chusty na warsztaty – koniecznie w tym miejscu trzeba dopisać takie info.

W odpowiedzi na zgłoszenie zostanie wysłany mail z danymi do przelewu oraz kwotą, którą należy wpłacić. Zostanie również podany krótki regulamin uczestnictwa w warsztatach – przyjęcie tego maila i uiszczenie wpłaty równoznaczne będzie z akceptacją regulaminu.


W razie pytań zachęcam do zadawania ich na tablicy w wydarzeniu, ewentualnie -proszę kierować swoje wątpliwości na fanpage -> https://www.facebook.com/zachustowanatancerkaAND/. W miarę możliwości będę starała się udzielać odpowiedzi na pytania. Warto jednak śledzić wpisy w wydarzeniu – być może już jakieś pytanie zostało zadane i odpowiedź również została podana 🙂


STRÓJ:

Obowiązuje obuwie zmienne – najlepiej czyste sportowe lub ciepłe skarpetki (warto rozważyć takie z antypoślizgiem ;)).
Zachęcam, aby na warsztaty ubrać się w wygodny, nie krępujący i nie nazbyt obszerny strój, bez ozdób i biżuterii, które mogłyby utrudnić przesuwanie się chusty po materiale. Maluszkom proponuję założyć getry/miękkie spodenki i skarpetki – śpioszki z pełnymi stopkami mogą powodować podwijanie się paluszków stóp i powodować ich dyskomfort. Warto zabrać wodę do picia oraz ulubiony kocyk i chustę, na których można ułożyć maluszka na czas trenowania z lalką (np.). W budynku Klubu jest dostęp do obszernej szatni, przewijaków i toalety z prysznicem. Natomiast nie ma za dużo miejsca na wózki, klatka schodowa jest dość wąska. Prawdopodobnie możliwe jest zostawienie wózka na dole obok Frajdy, jednakże nikt nie będzie brał odpowiedzialność za pozostawienie ich tam.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress